Drzwi i ścianki szklane

Drzwi i ścianki szklane

Aranżacja przestrzeni, w formie podziału jej kubatury, przy zastosowaniu ścianek szklanych jest najczęściej wykorzystywaną formą realizacji konstrukcji szklanych w postaci drzwi i ścianek szklanych. Szkło pozbawione ram, montowane za pomocą dyskretnych okuć, nadaje wnętrzu lekkości i nowoczesności.

Realizację projektu z wykorzystaniem podziału przestrzeni, można wykonać na każdym etapie rozwoju inwestycji, gdyż montaż można wykonać bez zaawansowanych prac budowlanych, powodujących dyskomfort użytkowników (np: brud, hałas, wyłączenie z użytkowania).

Szklane systemy działowe i szklane drzwi

Elastyczne, wydajne i doskonałe wizualnie rozwiązanie do planowania przestrzennego. Szklane systemy działowe w firmie ścianek i drzwi szklanych, można dostosować do określonych potrzeb, nawet najbardziej wymagających klientów. Sterowane ręcznie lub automatycznie, ściany przesuwne pozwalają z łatwością łączyć i dzielić pomieszczenia.

Bogactwo i wysoka jakość elementów, które można zastosować, zapewnia także bezpieczeństwo i pozwala na oszczędzanie energii.

Drzwi szklane Wrocław oraz ścianki szklane

Obok wspomnianych systemów działowych i drzwi szklanych, zapraszamy także do zapoznania się z:

Zapraszamy do zapoznania się wykonanymi przez nas panelami szklanymi, których przykłady znajdą Państwo poniżej. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu Wrocław – tel. 601062991