Szklane panele

Panele i osłony szklane stosuje się w miejscach, które projektowo związane są z konkretnymi funkcjami np: osłony ścian przy blatach roboczych w kuchni, osłona ściany kominków itp. Szkło to materiał o ponadprzeciętnych możliwościach stylistycznych i użytkowych.

Wśród cech szkła należy wskazać  m.in.: twardość, odporność na działanie większości substancji chemicznych oraz łatwe utrzymanie w czystości.


Z powodzeniem szkło znajduje zastosowanie w produkcji na przykład: blatów stołów kuchennych, ław i stolików kawowych, blatów stołów konferencyjnych oraz lad sklepowych, a także kontuarów i recepcji. W przypadku tych zastosowań najważniejszą cechą funkcjonalną szkła jest przezierność a w przypadku użycia szkła ornamentowego także oryginalny rysunek wzoru. 

Wykorzystanie szkła jako elementów aranżacji „meblowych” związanych z przechowywaniem lub eksponowaniem rzeczy, jest estetycznym rozwiązaniem designerskim nadającym wnętrzom nietuzinkowy wygląd.

Oprócz paneli szklanych w naszej ofercie znajdą Państwo także:

 

Zapraszamy do zapoznania się wykonanymi przez nas panelami szklanymi, których przykłady znajdą Państwo poniżej. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu Wrocław – tel. 601062991